/assets/media/image/news/1a3d5b29983c4b7290f0b565b71cfa2d.jpg

1396/03/23

رونمایی از تکنولوژی‌های جدید معدنکاری در کنگره جهانی معدن قزاقستان/ معدنکاران بزرگ دنیا در راه آستانا

بیست و پنجمین کنگره جهانی معدن و نمایشگاه تجهیزات و تکنولوژی صنایع معدنی و استخراج معدن در قزاقستان از تاریخ 19 تا 22 ژوئن 2018 در شهر آستانا برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی خانه معدن ایران، این کنگره در راستای گامی رو به جلو در رشد جهانی صنایع معدنی هر سه سال یک بار با حضور بزرگان معدنی دنیا برگزار می‌شود. همچنین بیش از 4500 متخصص و افراد دارای تجربه طولانی در این بخش معدن اعم از کارشناسان، دانشگاه‌ها، نهادهای پیشرو، تامین‌کنندگان و شرکت‌های خدمات در این کنگره آخرین دستاوردها و فناوری‌های خود را رونمایی می‌کنند. همچنین گزارشات و تحقیقاتی از سوی کارشناسان برجسته حوزه معدن و متالوژی ارائه خواهد شد.

این کنگره در قزاقستان با هدف ترویج نوآوری بین‌المللی و تبادل تجربیات کارشناسان مجامع معدنی از سراسر جهان، توسعه علوم و ارتقای همکاری‌های علمی و فنی بین‌المللی حوزه معدن و متالوژی، بحث و بررسی در خصوص سوالات، چالش‌ها و مشکلات حوزه معدن و متالوژی و جستجوی بهترین راه حل‌ها و بهبود افزایش ایمنی صنعتی، ایمنی صنعتی، ایمنی محیط کار و بهبود حفاظت از محیط زیست برگزار خواهد شد.

از اهداف مهم دیگر بیست و پنجمین کنگره جهانی معدن این است که برای فعالان معدنی دنیا فرصتی فراهم می‌شود تا با تکنولوژی‌ها و نوآوری صنایع معدنی آشنا شوند و با سرمایه‌گذاران سراسر جهان دیداری داشته باشند. ضمن اینکه طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، در چارچوب برنامه‌های علمی کنگره از معدن زغالسنگ شرقی بگاتبر، کارخانه آلیاژ آهن و بزرگترین معدن و شرکت استخراج طلای قزاقستان به نام آلتیناو می‌توان بازدید کرد.

بر اساس این گزارش، این کنگره از تاریخ 19 تا 22 ژوئن 2018 (29 خرداد تا 31 خرداد) برگزار می‌شود که علاقمندان برای شرکت در این کنگره می‌توانند به سایت wmc2018.org مراجعه کنند یا در خواست خود را با شماره تماس +7(727)2583434 مطرح یا به ایمیل  gaukhar.bekmanova@iteca.k7 ارسال کنند.